TOP 5 inspirujących cytatów Richarda Bransona

Richard Branson mówił: „Jeśli ktoś oferuje Ci niesamowitą szansę, ale nie jesteś pewny, jak z niej skorzystać – powiedz TAK i naucz się później”. Po prostu zacznij działać.

Miej jasno sprecyzowany cel. Określ wizję tego, co chciałbyś osiągnąć. Nie bój się ludzi. Bądź otwarty na nowe kontakty, znajomości. Wierz w powodzenie tego, co robisz. W to, że dasz radę. Bo jesteś wyjątkowy! I masz niezwykłą siłę w sobie, tylko często w to nie wierzysz!

Branson od lat inspiruje i motywuje ludzi do działania. Dziś postanowiłam przedstawić Wam 5 moich ulubionych cytatów brytyjskiego przedsiębiorcy, miliardera, twórcy obejmującej ponad 400 firm Virgin Group.

MOJE TO 5:

  1. Sięgaj gwiazd. Są bliżej niż myślisz.
  2. Nigdy nie mów “Nie mogę”. Powiedz sobie za to: “Będę starał się dotąd, aż mi się uda”.
  3. Wszystko, co mamy w życiu to nasze dobre imię. Możesz być bogaty, ale jeśli ludzie ci nie ufają, to kompletnie się nie liczysz.
  4. Nigdy nie rób czegoś, co później nie da Ci spokojnie spać.
  5. Pieniądze są siłą, dzięki której można czynić dobro. Ale żeby być dobrym, nie trzeba wcale być bogatym.

Pamiętaj: Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, nigdy nie odniesiesz sukcesu, jeśli nie zapanujesz nad strachem i nie pozwolisz sobie na rozwinięcie skrzydeł!

Do boju! Trzymam za Was kciuki.

Ilona Adamska

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Rosh Hanikra – willa marzeń w Izraelu

Widoki na morze z willi położonej na północy Izraela, przy samym wybrzeżu Morza Śródziemnego, są nieodłączną częścią prezentowanego dziś domu i elementem łączącym wnętrze z

Joanna Brodzik: Kręci mnie czynienie dobra

Jestem szczęściarą, bo z moich doświadczeń wynika, że istnieje coś takiego jak solidarność kobiet, wspieranie się. Zawłaszcza w tym trudnym świecie, jakim jest show-biznes. Wiele

Send Us A Message