ZAWODOWO:

Magister filozofii (specjalizacja etyka), absolwentka 3-letniego kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie. Wydawca i redaktor naczelna magazynów „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality” oraz 6 portali lifestylowych. Autorka i redaktorka 15 książek i e-booków. Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu: Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Pomysłodawczyni FORUM KOBIET. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet.

Wspiera kobiety z sektora MŚP. Nagrodzona licznymi nagrodami, m.in. statuetką Bizneswoman Roku 2017, przyznawaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. Prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz Akademii Świadomego Budowania Marki. Motywatorka, inspiratorka, prelegentka kobiecych konferencji.

Organizatorka wielu akcji charytatywnych. Pomysłodawczyni ogólnopolskiej kampanii społecznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Sprawiedliwości NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ, której ambasadorami zostali m.in.: Weronika i Teresa Rosati, zespół Blue Cafe, Piotr Kupicha, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Miller, Krystian Wieczorek, Jasiek Mela, Daria Widawska i inni.

PRYWATNIE:

Odważna, szalona, spontaniczna. Wrażliwa, zbyt ufna, czasem naiwna. Jak kocham, to na maksa. Uwielbiam motywować kobiety, dawać im kopa do działania. Bywam zbyt emocjonalna. Czasem coś palnę, potem dopiero przemyślę i przeproszę. Umiem przyznać się do błędu. Romantyczna, wierząca, lubiąca zasady biznesowego fair play. Miłośniczka koszykówki, którą trenowałam 12 lat, cardio boxingu, tańca, jazdy na łyżwach i nartach, a także niezapomnianych podróży i dobrej książki. Kocham psy, kabarety i romantyczne komedie. Uwielbiam dobre jedzenie i klimatyczne (zwłaszcza włoskie!) restauracje. Lubię adrenalinę. Kocham spędzać czas za kierownicą, czasem przycisnąć za mocno na pedał gazu. Na swoim koncie mam start w Rajdzie Polski Kobiet. Uzależniona od social mediów. Uwielbiam polecać i rekomendować dobre marki. Kocham ludzi! I wierzę, że dobro wraca!

fot. Kasia Gołąbska

O SZCZYPCIE LUKSUSU:

Szczypta Luksusu by Ilona Adamska to potężna dawka wskazówek i inspirujący zbiór drogowskazów, które każdej kobiecie wskażą drogę do czerpania radości z życia, osiągnięcia własnych celów oraz poczynienia kolejnych kroków otwierających drzwi do sukcesu i małych prywatnych zwycięstw. To skarbnica kobiecych inspiracji, autorytetów, klucz do wygranej potyczki z własnymi słabościami. To ekskluzywne wywiady z gwiazdami, ludźmi sukcesu, psychologami i coachami. Felietony na temat życia, przyjaźni, pasji, biznesu, relacji międzyludzkich. To rekomendacje najlepszych marek i miejsc, które lubię, odwiedzam, polecam. W planach również specjalnie przygotowane video wywiady oraz video relacje z inspirujących konferencji, wystaw, pokazów mody i eventów, które organizuję i którym patronuję. To także ekskluzywne sesje zdjęciowe przygotowane specjalnie dla Klientów portalu.