Premiera “Siły prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą” za nami! Było wyjątkowo!

Pierwszego lipca 2021 r. w Medical Beauty Academy w Warszawie odbyła się oficjalna premiera książki „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą” pod redakcją Ilony Adamskiej.

To 15. książka wydawnictwa I.D.MEDIA, w której udział wzięli m.in. Anna Maruszeczko, Andrzej Pągowski, Monika Richardson, Teresa Rosati, Paulina Smaszcz, prof. Jerzy Bralczyk oraz kobiety biznesu.

Wśród autorek felietonów na temat autentyczności znalazły się:

Bączkiewicz Karolina, Będkowska Mariola, Boniecka Joanna, Czerny Joanna Daniel Małgorzata, De Neve Agnieszka, Domian Monika, Dorsz vel Drożdż Patrycja, Gąsienica-Bednarz Beata, Gębalska Anna, Grabarczyk Karolina, Gulczyńska Maria, Guzior-Rutyna Anna, Imbiorska Katarzyna, Kędzierska Katarzyna, Kołoda Ewelina, Kosiarkiewicz Patrycja, Kowalkowska Mirosława, Krupa Katarzyna, Lasota Ilona, Libera Sabina, Makarewicz Monika, Malinowska Sylwia K., Nowak Magdalena, Orzechowska Anita, Patkowska Monika Patrycja, Pilarek Beata Izabela, Roszczyńska Alina, Sokołowska Mariola Staszak Agnieszka, Szymanowska Wanda, Tomaka-Ząbek Gabriela, Wnukowska Barbara i Załęcka Aneta.

Podczas premiery wręczono statuetki KOBIETA, KTÓRA INSPIRUJE 2021 oraz KOBIETA O WIELKIM SERCU 2021.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była zwyciężczyni programu “Szansa na Sukces” – Anna Hamela. O wyborny poczęstunek zadbało Hokkaido Sushi.

Książka „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą” do nabycia jest na stronie www.ikmag.pl/sklep w cenie 35,00 zł.

Niech zaproszeniem do jej zakupu będzie fragment wywiadu z książki z Anną Maruszeczko, cenioną dziennikarką, byłą redaktor naczelną magazynu „Uroda Życia”:

„Bycie sobą jest trudne. Czasem jednak życie nas zmusza, żebyśmy się wreszcie dookreślili i zaczyna się ciężka praca nad swoją istotą, czasem samodzielna, a czasem w gabinecie psychoterapeuty (…). Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym dobrze jest postępować tak, by nie zawieść siebie, ale i tych, którzy w nas wierzą. Żeby nie cierpieć katuszy, patrząc w lustro i żeby nie szerzyć cynizmu tudzież oportunizmu”.

fot. Piotr Wroniewicz

Pełna fotorelacja z wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/ID-Media-Agencja-Wydawniczo-Promocyjna-179450942073133

1+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Rosh Hanikra – willa marzeń w Izraelu

Widoki na morze z willi położonej na północy Izraela, przy samym wybrzeżu Morza Śródziemnego, są nieodłączną częścią prezentowanego dziś domu i elementem łączącym wnętrze z

Joanna Brodzik: Kręci mnie czynienie dobra

Jestem szczęściarą, bo z moich doświadczeń wynika, że istnieje coś takiego jak solidarność kobiet, wspieranie się. Zawłaszcza w tym trudnym świecie, jakim jest show-biznes. Wiele

Send Us A Message