Jesień należy do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu!

Zwykło się mówić, że jesień to pora stagnacji. Ponure dni nie zachęcają do zbytniej aktywności. Ale nie dla Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu! To właśnie w listopadzie ruszają kolejne projekty wymyślone przez Ilonę Adamską, prezes organizacji, której Partnerem jest m.in. Rossmann Polska oraz Polska Izba Biznesowa we Włoszech.

Już za kilka dni ruszają inspirujące spotkania on-line na platformie ZOOM. Wyśmienici goście: Kamil Mokrzycki, lider zespołu Sound’Grace, a miesiąc później dr Irena Eris, udowodnią, że z pozoru najbardziej szare dni w roku mogą zostać rozświetlone blaskiem pozytywnej energii i niesłabnącej motywacji!

4 listopada listopada panie zrzeszone w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu wezmą udział w sesji zdjęciowej do kalendarza charytatywnego na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł “Opiekuńcze skrzydła”. W sesji wystąpi także znana aktorka filmowa i kabaretowa Katarzyna Pakosińska.

26 listopada odbędzie się charytatywny turniej w kręgle na rzecz Fundacji A.R.T. Przeciw Przemocy z którą Ilona Adamska związana jest od kilku lat.

Pieniądze zbierane podczas turnieju zostaną przeznaczone na zakup paczek mikołajkowych dla dzieci z rodzin dotkniętych przemocą w rodzinie. – wyjaśnia Ilona Adamska, Prezes EKKB.

To kolejna wspólna akcja prowadzona przez Ilonę Adamską na rzecz naszej Fundacji. Rok temu głośno mówiłyśmy (przy promocji kalendarza charytatywnego tworzonego przez Agencję I.D.MEDIA), że przemoc można zatrzymać, ale trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Od 2008 roku pomagamy osobom doświadczającym przemocy. Z ponad 20 000 godzin wsparcia specjalistów: psychologa, psychologa dziecięcego, pedagoga, terapeuty, prawnika, skorzystało około 1000 potrzebujących (dane na 2020 r.). Wiele ze spotkań, które odbywają się w Fundacji, ma taki sam początek: „Nie wiem, co mam zrobić…”. Ale przyjście do nas i powiedzenie o TYM, czego doświadczasz, może spowodować, że będziesz mieć wpływ na zakończenie twojej historii. Cieszę się, że po raz pierwszy będziemy mogły opowiedzieć o tym Członkiniom Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, bo niestety wśród ofiar przemocy w rodzinie są także kobiety sukcesu. Nie zawsze sukces w pracy, przekłada się bowiem na sukces w domu. – mówi Agnieszka Tobota, prezes Fundacji A.R.T. Przeciw Przemocy.

19 listopada Członkinie spotkają się w Krakowie, a 10 grudnia w Sopocie. Podczas obydwu spotkań wręczone zostaną certyfikaty członkowskie i prestiżowe statuetki kobietom, które tej jesieni wstąpiły do Klubu.

Wydarzenie w Sopocie poświęcone będzie promocji projektu “Kobiety wiedzą, co robią”. Opowie o nim redaktorka magazynu Wysokie Obcasy – Katarzyna Owczarek.

Chcesz dołączyć do Klubu? Wejdź na www.ekkb.pl i wypełnij formularz.

Joanna Bielas

1+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message