Valeur Absolue Essentielle. Luksusowe perfumy poprawiające nastrój! Eko nowość!

Luksusowe perfumy Valeur Absolue to zapachy oparte na naturalnych olejkach eterycznych, wzbogacone ręcznie umieszczanymi w każdym flakonie kamieniami półszlachetnymi. Te łączące aromaterapię z litoterapią niezwykłe aromaty to eliksiry poprawiające samopoczucie. Teraz portfolio siedmiu klasycznych zapachów wzbogaca ekologiczna linia Essentielle!

“Zapach jest sercem perfum, kamienie półszlachetne są jego duszą” – mówi Bénédicte Foucart, twórczyni Valeur Absolue. Marka Valeur Absolue wykorzystuje energetyczne właściwości minerałów w swoich wyjątkowych perfumach wierząc, że każdy kamień ma swoje własne, niepowtarzalne wibracje i w zależności od swojej krystalicznej struktury, składu, koloru, posiada specyficzne walory, które mogą pomóc poszczególnym partiom naszego organizmu w samoregulacji i przywróceniu równowagi funkcjonalnej.

Nowa, ekologiczna linia Valeur Absolue Essentielle opiera się w 100% na naturalnych składnikach. W serii tej znajdziemy 3 warianty zapachowe. Wszystkie posiadają certyfikat 100% Natural Ecocert/Cosmos i zostały stworzone z najwyższej jakości składników organicznych. Perfumy wpisują się w ekologiczny nurt zero waste: przyjazne dla środowiska szklane flakony nadają się do ponownego napełnienia, a zapach zamyka drewniany korek.

JOIE-ECLAT ESSENTIELLE to w 100% naturalne perfumy, wykonane z najwyższej jakości organicznych składników. Świeża, drzewna, słoneczna kompozycja zainspirowana została spacerami po cytrusowych gajach Sycylii. Zapach jest kwiatowo – cytrusowo – drzewny z nutami grejpfruta i wetiweru. Oparte na naturalnych olejkach eterycznych perfumy, dzięki aromaterapii, pozytywnie wpływają na emocje. We flakonie umieszczono kamienie cytrynu, promieniujące iskrzącą radością i energią.

JOIE-ECLAT ESSENTIELLE to koncentrat czystej natury, który kreuje zapachową podróż na Sycylię w sezonie kwitnienia.

~ Certyfikowany Ecocert/Kosmos ~ Wegański ~ 100% Naturalny

HARMONIE ESSENTIELLE, będąc czystą koncentracją natury przenoszą nas do spokojnego dzieciństwa, wiosennych dni i pierwszych kwiatów. Zapach jest drzewno -kwiatowy z wyczuwalnymi nutami neroli, bergamotki i wanilii.


Linia HARMONIE ESSENTIELLE została wzbogacona o półszlachetne kamienie ametystowe ze względu na ich właściwości uspokajające i kojące piękno.

~ Certyfikowany Ecocert/Kosmos ~ Wegański ~ 100% Naturalny

Cena: 50 ml – 380 zł.

Sprzedaż produktów: www.agics.pl
www.instagram.com/valeur_absolue_perfumy/

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message