Iwona Dziweńka: Nadaj swojej przeszłość sens. Zaakceptuj to, co zaszło!

– Uczę rozpoznawania, co tak naprawdę nas stresuje. Przeprowadzam ćwiczenia do pracy z emocjami m.in. jak panować nad lękiem i złością. Wspólnie robimy to, co jest najważniejsze – nadajemy swojej przeszłości sens – to znaczy, że pracujemy wspólnie nad tym, aby zrozumieć co się stało, pracujemy nad akceptacją tego, co zaszło. – mówi Iwona Dziweńka, właścicielka firmy LIVE NOW, life coach, Trener Redukcji Stresu.

Jak to się stało, że Polki trafiają do Pani?

Moja przygoda z kobietami rozpoczęła się dwa lata temu. Jedna z kobiecych belgijsko-polskich instytucji zaprosiła mnie do dzielenia się wiedzą z kobietami w obszarze emocji i stresu. Zauważyłam, że kobiety na emigracji często odczuwają lęk, ogromną tęsknotę za krajem. Większość z kobiet nie była pogodzona z przeszłością i zamartwiała się o przyszłość. Część z kobiet tworzyła niemalże codzienne czarne scenariusze na swoje życie bojąc się oceny innych i tego co boli najbardziej – krytyki. Ogromna część kobiet czuła napięcie i ciągłą presje i w pracy i w domu. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych kobiet stworzyłam 6-tygodniowy kurs, który pomaga uwolnić się od stresu i niesprzyjających emocji.

Jak to się stało, że zaczęła Pani wspierać kobiety na życiowych zakrętach?

10 lat temu sama przeszłam trudną drogę i chorobę, której przyczyną był nadmierny stres. Łatwo nie było. Przyszedł taki dzień w moim życiu, że nie widziałam sensu i celu tego życia. Rozpoczęłam długą drogę powrotu do zdrowia psychicznego i fizycznego. Parę lat temu świat postawił na mojej drodze kobiety potrzebujące wsparcia i od tamtej pory zgłębiam tajniki wiedzy u polskich i zagranicznych trenerów aby skutecznie prowadzić kobiety do lepszego życia. Dziś jako Trener w kadrze Brian Tracy International wspieram kobiety na życiowych zakrętach. Jestem autorką publikacji o zarządzaniu stresem i całą swoją wiedzą dzielę się na międzynarodowych Kursach Zarządzania Stresem i Emocjami w Polsce, Belgii i w siedmiu innych krajach.

Czego nasze Polki mogą nauczyć się u Pani?

Uczę o tym czym jest stres i skąd się on bierze. Uczę rozpoznawania, co tak naprawdę nas stresuje. Przeprowadzam ćwiczenia do pracy z emocjami m.in. jak panować nad lękiem i złością. Wspólnie robimy to, co jest najważniejsze – nadajemy swojej przeszłości sens – to znaczy, że pracujemy wspólnie nad tym aby zrozumieć co się stało, pracujemy nad akceptacją tego co zaszło. Proszę mi wierzyć to właśnie bardzo uwalnia. Daje także konkretne rozwiązania jak radzić sobie z krytyką, uporczywymi myślami i trudnymi relacjami. Uczymy się technik relaksu i oddychania by zminimalizować objawy psychosomatyczne, by po prostu czuć się ze sobą lepiej. Uwolnione możemy zacząć żyć dla dobra siebie i naszych dzieci.

Gdzie Polka może Panią znaleźć?

W swoim domu. Jestem obecna w domu każdej Polki, która mi na to pozwoli niezależnie od kraju. Uczymy się na bezpłatnej platformę ZOOM. Nauka trawa 6 tygodni. Spotykamy się dwa razy w tygodniu wieczorami albo w południe. Dopasowujemy kobiety do odpowiednich grup tak aby mogły pogodzić to z obowiązkami, dziećmi i pracą. Sama kiedyś potrzebowałam wsparcia i pomocy dlatego dziś tak jest stworzony ten KURS aby kobiety miały wsparcie przez 18 godzin na dobę. Jesteśmy na nim zwykłe, płaczące, śmiejące się, wspierające. Odkrywamy przysłowiową EUREKĘ i zawieramy przyjaźnie i relacje na całe życie z podobnymi do nas.

Kto może zapisać się do Pani na taki KURS?

KURS Uwolnij Stres, Uwolnij Emocje jest dla każdej kobiety. Są wśród nas kobiety pracujące i nie pracujące. Kobiety lekarki i prawniczki. Kobiety matki, kobiety młode i dojrzałe. Mam na grupie kobiety, które mają 20 lat ale też takie, które są już babciami. Kobiety po rozwodach i wszelkich stratach. Tak naprawdę zapraszam każdą kobietę do tej wspaniałej przygody w drodze zwanej ŻYCIEM!

Iwona Dziwieńka

Jak Cię znaleźć i czy każdy może sobie na to pozwolić?

Można mnie znaleźć na FaceBooku jako Iwona Dziweńka i na fun page LIVE NOW oraz na stronie www.live-now.pl Koszt Kursu z 18 godzinnym wsparciem na dobę wynosi 449 zł. Potem płynnie przechodzimy do Programu Potęga Celu i Kobieta z Pasją. Wszystko to odbywa się pod nazwą Akademii Rozwoju Kobiety.

***

Polki tak piszą o KURSIE:

Kurs UWOLNIJ STRES UWOLNIJ EMOCJE spadł do mnie jak dar z nieba, byłam w trudnym dla mnie momencie, prawdopodobnie uchronił mnie od kolejnej choroby spowodowanej stresem. Dostałam tam narzędzia jak radzić sobie z emocjami, krytyką, przekonaniami. Zdjęłam ogromny ciężar z pleców, który nosiłam przez całe życie oraz pokochałam przede wszystkim siebie co spowodowało, że zaczęłam podejmować decyzje i wybory zgodne z własnymi przekonaniami. Prowadząca nie zostawia nikogo w potrzebie, chcę podążać jej śladami i uczyć się od najlepszego nauczyciela jakiego w życiu miałam. Po Kursie rozpoczęłam studia psychologiczne i spełniam swoje marzenia.

Barbara Głowa

Kurs dał mi większe poczucie własnej wartości. Mam większą motywacje do działania i rozwijania swojej sfery osobistej. Dał mi większy spokój, lepiej radzę sobie z krytyką. Dał mi możliwość poznania ciekawych ludzi oraz pomógł spojrzeć na różne sprawy z innej lepszej perspektywy.

Katarzyna Jakiel

Jestem bardzo wdzięczna za możliwość uczestniczenia w kursie Iwony. Dostałam takiej odwagi do życia, że stanęłam przed kamera tak zwyczajnie, co wcześniej wprawiało mnie w kłopot i co ważne odzyskałam wiarę w siebie. Dostałam tyle narzędzi do pracy, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego kursu. Każdej i absolutnie każdej kobiecie polecam ten kurs, a Tobie Iwonko dziękuje za Twoja opiekę nad każdą absolwentką bez wyjątku.

Agata Olszewska

Na Kursie uwierzyłam w siebie i odkryłam, że można żyć inaczej dzięki Iwonie znalazłam swoją pasje. Uważam, że czasami trzeba zaufać i podjąć działanie, by zadbać o siebie Z całego serca dziękuję i polecam Iwonę bo jest jak Siostra.

Ewa Murawska

Kurs u Iwony był strzałem w dziesiątkę. Jako osoba, która się ciągle czymś martwi i przejmuje, odkryłam mnóstwo technik radzenia sobie z tym żeby nie zwariować. Nie rozpamiętuje przeszłości i chętnie wybaczam. Nie wybiegam za bardzo w przyszłości…żyję tu i teraz. Jestem bardziej pewna siebie, poznałam swoje zalety. Osoby poznane na kursie szybko stały się moimi przyjaciółmi, a te relacje, które tworzą się pomiędzy ludźmi są niesamowite.

Beata Zawadzka

Zapisałam się do Iwony na kurs po to, aby nauczyć się stawiać granice. Na kursie dostałam bombę wiedzy- tak wiele narzędzi, informacji, kontaktów, znajomości ……nie wyniosłam z żadnego innego kursu. Ten był wisienką na torcie mojego rozwoju. Wiele rzeczy miałam już przerobionych, ale dzięki narzędziom, które dostałam od Iwony pojawiło się zrozumienie. Praca w grupie jest cudowna, wszystkie kobiety wspaniałe. Polecam ten kurs każdej kobiecie.

Beata Danilczuk

Przedruk z belgijskiego magazynu.

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message