Akademia Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – z nami możesz więcej!

Czujesz głód wiedzy, ale nie wiesz, jakie szkolenia czy konferencje będą dla Ciebie najlepszym wyborem? Zależy Ci na tym, by doskonalić swoje umiejętności z szeroko pojętych działań biznesowych? Chcesz czerpać wiedzę od cenionych ekspertów? Nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie atrakcyjnych szkoleń. Mnóstwo inspiracji znajdziesz w ofercie Akademii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu!


Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że nieustanne kształcenie, poszerzanie swych horyzontów, jest domeną każdego przedsiębiorcy. W obecnych czasach mamy wręcz nieograniczone możliwości doskonalenia się w interesującym nas obszarze. Czująca głód wiedzy osoba może wybierać pomiędzy publikacjami książkowymi, warsztatami, szkoleniami, konferencjami, zarówno stacjonarnymi, jak i prowadzonymi w przestrzeni internetowej. Ta mnogość ofert potrafi też przysporzyć niemało kłopotu: szukając dla siebie właściwej formy rozwoju, możemy bowiem łatwo pogubić się w gąszczu ofert i przeoczyć spotkanie, które naprawdę wiele mogłoby wnieść w rozwój nas samych i naszego biznesu.


Chcąc wyjść naprzeciw wszystkim przedsiębiorczym osobom, którym zależy na samorozwoju, Ilona Adamska postanowiła powołać do życia Akademię Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – organizacji, która zyskała renomę wśród pań, które prowadzą duże, średnie i małe przedsiębiorstwa i reprezentują różne branże. Społeczność zrzeszona w ramach EKKB to wzajemnie się wspierające i motywujące grono bizneswomen, które potrafiły zbudować skuteczną sieć networkingową. Teraz możliwość korzystania z tych bezcennych doświadczeń, z kapitału wiedzy i kontaktów, zyskają również osoby nienależące do Klubu.

W swym założeniu Akademia EKKB to więcej merytorycznych projektów, (takich jak: webinary, sympozja naukowe, fora biznesowe, wywiady z ekspertami), dostępnych od tego roku nie tylko dla Członkiń Klubu, ale także dla pań niezrzeszonych w Klubie.

– Koniec roku był dla mnie czasem podsumowań, refleksji. Nie ukrywam, że od listopada mocno pracuję z psychologiem biznesu, który pomaga mi ukierunkować działania zawodowe na nowe tory. Dzięki temu nastąpiło sporo zmian w Klubie. Powołałam nowy zarząd, zmienił się regulamin. Przyszła też pora na zmianę profilu Klubu na bardziej biznesowy, rozwojowy, z mniejszą ilością działań lifestylowych, showbiznesowych. Chcę teraz stawiać na działania merytoryczne: na naukę, biznes, szkolenia. – mówi Ilona Adamska założycielka EKKB.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że oferta Akademii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu jest skierowana do wszystkich pań szukających dla siebie nowej przestrzeni. W roli ekspertów, prelegentów, autorów webinarów wystąpią jednak tylko Członkinie Klubu, dlatego będzie to dla nich wyjątkowa okazja do promocji ich biznesów:

– Chcę dać paniom z Klubu więcej możliwości do rozwoju w postaci przestrzeni do reklamowania i sprzedawania swoich usług, pozyskiwania nowych klientów.  Zależy mi na tym, by powrócić do formy Akademii Law Business Quality, którą prowadziłam 5 lat (od 2014 do 2019 r.) i zaoferować też możliwość spotkań połączonych z integracją. Były to weekendowe wyjazdy w góry i nad morze, ale nie tylko. Prowadzone wówczas warsztaty motywacyjne, coachingowe, połączone były z naturalnie wytwarzającym się networkingiem, relaksem w spa, wypadami na szlaki. W nowej formule dołożę starań, by wykreować przyjazną atmosferę, dzięki czemu będą to bardzo wartościowe spotkania dla kobiet, które chciałyby zmienić swoje życie, szukają inspiracji i motywacji do tego, by zrobić coś fajnego, czasem szalonego… To spotkania skierowane do pań, które stoją bardzo często przed wyborem nowej drogi zawodowej i nie wiedzą dokładnie, w którą stronę pójść – dodaje Ilona Adamska, Prezes Zarządu EKKB.

W rzeczywistości po pandemii i powszechnej izolacji takie spotkania nabierają dodatkowego znaczenia. Stwarzają bowiem możliwość zainspirowania się, pozyskania wiedzy dotyczącej mechanizmów, jakimi kierują się różne biznesy i branże.

Oferta Akademii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu będzie bardzo atrakcyjna i zróżnicowana, dzięki czemu zyskamy możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez możliwość szybkiego dostępu do rzetelnej i sprawdzonej wiedzy, bez konieczności wstępowania w szeregi EKKB .

Akademia Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to niezwykły projekt stworzony z myślą o ambitnych bizneswomen, bez względu na staż. W jej bogatej ofercie nie zabraknie projektów skierowanych zarówno do pań, które można nazwać “Lwicami biznesu”, jak i do osób, które są na etapie poszukiwania przestrzeni rozwoju. Nowej drogi zawodowej.

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać – dla siebie, dla swojego biznesu.

Polub profil na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089536413294

Joanna Bielas

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message