Pokoloruj swój świat! Limitowana kolekcja butów Native x Crayola

Wyraziste kolory, odważne pomysły i pozytywna energia. To słowa doskonale opisujące wartości ważne dla dwóch marek – kanadyjskiej firmy Native i amerykańskiego przedsiębiorstwa Crayola, produkującego m.in. artykuły piśmienne oraz zabawki. Tego lata, brandy połączyły swoje siły, czego efektem jest wyjątkowa współpraca. To limitowana kolekcja butów, – tak kolorowa, jak ulubione kredki z dzieciństwa. Sprawdźcie najnowsze modele, które „pokolorują” Wasze stylizacje – nawet w pochmurne dni.


Marka Native stworzyła tę wyjątkową linię czerpiąc inspirację z najbardziej kultowych kolorów marki Crayola. To obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W kolekcji zobaczymy nie tylko bestsellerowy model tenisówek Jefferson i Jefferson Child, ale także klapki Spencer LX oraz dziecięce sandałki Charley.
Wszystkie buty zostały zaprojektowane dla tych, którzy uwielbiają zabawę kolorami i chcą to wyrazić. Co łączy te dwie firmy? Marka Crayola nieustannie motywuje twórców (zwłaszcza tych najmłodszych!) do pobudzania swojej wyobraźni i tworzenia.

Dewizą firmy Native jest hasło #ŻyjLekko, które nawiązuje nie tylko do swobody w modowych stylizacjach, ale także do beztroskiego trybu życia – pełnego koloru, uśmiechu i wolności ducha.

W kolekcji znajdziemy klasyczne Jeffersony we wzór kolorowego gradientu – w odcieniu niebieskim, lub żółtym. Nie braknie także klapków i tenisówek w „pomazany” print, imitujący ślady markerów Crayola.

Native ma na celu urzeczywistnienie hasła #ŻyjLekko. Celebrujemy szczęśliwe momenty, odważne kolory i dążymy do zostawiania lekkich śladów, które pozwalają uczynić nasz świat lepszym. Dzięki swojej wyraźnej kolorystyce i nieograniczonej kreatywności, Crayola jest dla nas naturalnym partnerem. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą współpracą – mówi Kyle Housman, CEO marki Native.

Podobnie jak wszystkie buty Native, te z kolekcji tworzonej z marką Crayola mają na celu pomóc lekko stąpać po naszej planecie. Obuwie jest w całości wykonane z pianki EVA, powstałej z przetworzonych, sproszkowanych alg morskich. Co więcej, marka pracuje nad autorskim projektem Remix, dzięki któremu, do 2023 roku wszystkie pary butów będą mogły zostać oddane do recyklingu – i dzięki temu uzyskać nowe życie.

Buty marki Native dostępne są na stronie głównego dystrybutora: www.mmsport.pl, oraz na www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Światło piękne z natury. Lampy Monnarita

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z faktu, że lampy to jeden z najbardziej istotnych elementów aranżacji wnętrza. Ich najbardziej podstawową funkcją jest oczywiście zapewnienie oświetlenia,

Send Us A Message