Olga Lubańska: Jak zmieniam życie moich kursantek

Jesteś manicurzystką lub stylistką paznokci i pragniesz podnosić swoje kwalifikacje oraz rozwijać swoje umiejętności techniczne? A może kończysz szkołę średnią, myślisz o zmianie kariery lub czujesz, że utknęłaś nie tam, gdzie jest twoje miejsce? Twoją największą pasją są paznokcie, manicure i różnorodne zdobienia? Szukasz pasjonatki stylizacji paznokci, znanej i docenianej na całym świecie ekspertki oraz nail educatora z indywidualnym podejściem do kursantek? Doskonale trafiłaś. Poznaj Olgę Lubańską, wybierz się na jej szkolenie i pozwól zmienić swoje życie!

Istnieje mnóstwo zalet nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych jako stylistka paznokci. Poznaj kilka z nich!

Stylistka paznokci może rozwijać się artystycznie

Pobudź swoją kreatywność, zapomnij o tym, co modne i popularne. Jako profesjonalna i wyszkolona manicurzystka możesz wykorzystać rzemiosło, jakim są zdobienia paznokci, by urzeczywistniać swoje niezwykłe pomysły. Pamiętasz wszystkie niesamowite i zapierające dech w piersiach wzory na paznokciach, jakie widziałaś u koleżanek? Różne kształty, kolory, wzory i techniki zdobień, a także połączenie pasji i kreatywności – do tego właśnie Olga Lubańska inspiruje w trakcie swoich kursów i szkoleń.

– Moja przygoda z paznokciami rozpoczęła się od zdobień. Dlatego dziś mogę pokazać ci wszystkie kroki na drodze w rozwijaniu kariery jako stylistka paznokci i wprowadzić cię w ten niezwykły i pasjonujący świat. W zdobieniach paznokci nie ma przede mną tajemnic. – dodaje nail educator Olga Lubańska.

Stylistka paznokci sprawia, że kobiety czują się wyjątkowo

Manicure to sposób na budowanie pewności siebie w wyglądzie innych osób. Każdy z nas wie, jak zmienia się kobiecy wygląd, a nawet sylwetka, gdy dba ona o swój wygląd. Czy istnieje lepszy sposób na dopełnienie stylizacji do pracy lub na co dzień albo na zwiększenie sobie pewności siebie niż nowe zdobienie paznokci?

Nadając płytce paznokci klientek nowy i niepowtarzalny kształt i dekorując je wzorem, sprawiasz, że Panie czują się zadbane i radosne. Stylistki paznokci doskonale wiedzą również jak pielęgnować i czyścić paznokcie, by klientki miały zdrowe paznokcie udekorowane wyjątkowym manicure.

Zawód manicurzystki to dobra i satysfakcjonująca praca, która zapewnia elastyczność finansową – w zależności od potrzeb, twojego stylu życia czy innych wyzwań i obowiązków możesz pracować więcej i wtedy zarabiasz więcej. Zapotrzebowanie na manicurzystki i pedicurzystki nieustannie wzrasta. Stale zmieniające się trendy w zdobieniach paznokci oraz fakt, że dobrze wykonana stylizacja paznokci dodaje kobietom pewności siebie, sprawia, że często powracają one do ulubionej, zdolnej i doświadczonej stylistki paznokci.

– Po otwarciu mojego salonu stylizacji paznokci upłynęło pół roku, zanim mój kalendarz po brzegi wypełnił się terminami dla stałych klientek. Zadowolone i zafascynowane jakością i wyjątkowymi zdobieniami chętnie polecały mnie swoim koleżankom. – wspomina Olga Lubańska.

Stylistka paznokci ma elastyczne godziny pracy

– Nie każdy może pozwolić sobie na pracę w wybranych godzinach. Natomiast zawód stylistki paznokci pozwala mi rozwijać moją pasję do paznokci i zdobień oraz łączyć karierę zawodową z wychowywaniem ukochanej córeczki i czasem przeznaczonym dla rodziny. Dzięki temu praca mnie nie ogranicza i zarówno jako stylistka paznokci, jak i nail educator mam swobodę w ustalaniu mojego harmonogramu pracy. – wyznaje ekspertka.

Mnóstwo możliwości rozwoju zawodowego

Pasjonują Cię paznokcie i pragniesz rozwijać swoją karierę zawodową w tej dziedzinie? Zawód stylistki paznokci daje możliwość nieustannego szlifowania umiejętności oraz poznawania najnowszych trendów w zdobieniach i nowatorskich technik manicure. To idealny fach dla osób, które pragną rozwijać swoją karierę zawodową.

– Moje szkolenia zawsze są odpowiedzią na zapotrzebowanie kursantek. Staram się je zainspirować moją historią i doświadczeniem. Pokazać, że oferowanie najlepszej jakości usług w połączeniu z pasją i nieustannym rozwojem to prosta droga do sukcesu. Poza umiejętnościami technicznymi, chętnie dzielę się wiedzą jak rozwijać swój salon kosmetyczny. Moim zdaniem od nas samych zależy to, jak daleko rozwiniemy naszą karierę jako stylistki paznokci. Stworzony przeze mnie program pierwszego w Polsce Klubu Paznokciowego sprawia, że jego pozytywnym efektem ubocznym są imponujące zmiany w życiu moich kursantek. Dzieje się to przy okazji naszego wspólnego rozwoju, spotkań, systematycznych szkoleń oraz rozwiązywania problemów w pracy salonowej, a także odpowiedzi na zapotrzebowanie klientek. W ten sposób stając się coraz lepszymi manicurzystkami i stylistkami paznokci, moje kursantki więcej zarabiają, stają się niezależne, co w efekcie zupełnie odmienia ich życie. – dodaje Olga Lubańska.

Najlepsze kursy stylizacji paznokci – które z nich wybrać?

Ceniona stylistka paznokci Olga Lubańska zaprasza wszystkie początkujące i pracujące już w zawodzie stylistki paznokci i manicurzystki, a także każdą kobietę, której pasją są paznokcie do skorzystania z najlepszych szkoleń. Ich celem jest doskonalenie technik manicure, jego różne rodzaje oraz metody przedłużania paznokci. Jak sama ekspertka podkreśla: – “Umiejętności techniczne są podstawą pięknego wyglądu paznokci klientki. Bo źle zrobionego manicure nie uratuje nawet najpiękniejsze zdobienie.”

Aktualnie możesz skorzystać ze szkoleń teoretycznych oraz szkoleń z technik i Nail Artu:

  • Szkolenie teoretyczne: Wszystko o formach
  • Technika: manicure hybrydowy
  • Technika: przedłużanie metodą żelową
  • Nail Art: Cienkie Linie
  • Nail Art: Zdobienia sweterkowe

Ale to nie koniec, ponieważ ceniony szkoleniowiec i ekspertka w manicure i stylizacji paznokci z ogromnym doświadczeniem zaprasza również do udziału w Nail’s Club by Olga Lubańska, w którym przygotowała mnóstwo niespodzianek i inspiracji. W pierwszym i jedynym w Polsce Klubie Paznokciowym możesz zyskać najnowszą wiedzę i szlifować umiejętności dotyczące szkoleń technicznych, zdobień oraz porad biznesowych. To również miejsce wymiany doświadczeń dla pasjonatek paznokci, które motywuje do dalszego rozwoju w tej branży.

Poznaj świat nail artu raz techniczne aspekty zawodu stylistki paznokci. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.olgalubanska.pl/.

fot. Bujak Studio

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message