Integracyjny Weekend Kobiet Biznesu już za niecałe dwa tygodnie! Zapraszamy w Beskid Sądecki!

Pierwszy Integracyjny Wyjazd Kobiet Biznesu organizowany przez Europejski Klub Kobiet Biznesu w Wierchomli odbył się rok temu. Prawie 30 przedsiębiorczych kobiet z całej Polski przyjechało w Beskid Sądecki, aby wymienić się kontaktami, wysłuchać pięciu inspirujących prelekcji cenionych trenerów biznesu, a także odpocząć na łonie natury i zrelaksować się w hotelowym SPA.

Idąc za ciosem Ilona Adamska postanowiła zorganizować kolejny wyjazd, również w okolice Nowego Sącza.

Integracyjny Weekend Kobiet Biznesu odbędzie się w dniach 21-23.05.2021 w Hotelu Wierchomla, malowniczym miejscu w samym sercu dzikiego lasu.

Na uczestniczki czeka uroczysta kolacja, wycieczka w góry, góralskie ognisko i 5 inspirujących wykładów, które poprowadzą: Ewa Sidor, Alina Roszczyńska, Renata Targosz, Elżbieta Jachymczak i Ilona Adamska.

Poniżej tematyka prelekcji:

Jak pierwszy wyjazd integracyjny wspominają uczestniczki?

 Pierwsze integracyjne spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu wspominam wyjątkowo. Takich spotkań szukałam. Każda z obecnych tam kobiet była zaangażowana w swój rozwój i wspierająca inne członkinie w rozwoju. Jestem pod ogromnym wrażeniem otwartości dziewczyn na nowe kontakty i wiedzę. Wyjazd na niecałe 3 dni i aż 1386 km w dwie strony do pokonania (z dalekiej Bydgoszcz). Ale było warto! Kobieca moc potęguje się przy spotkaniu z innymi kobietami. Jest w nas ogromna siła do działania i chęć poznania nowych obszarów. Dziękuję Klubowi za stworzenie przestrzeni na takie spotkania. Bez zastanowienia jadę na kolejne. Do zobaczenia w Wierchomli. – mówi Mirosława Kowalkowska, od ponad 25 lat związana z branżą finansowo-ubezpieczeniową.

– Pierwszy integracyjny zjazd Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i pobyt w hotelu Wierchomla & SPA Resort to już czas wspomnień. Ale kolejny przed nami. Jak wspominam pierwszą edycję? Wśród wielu fantastycznych kobiet zawiązały się wspólne biznesy, przyjaźnie, które w moim przypadku przekuły się na współpracę z kilkoma członkiniami. Prelekcje przeprowadzone przez uczestniczki spotkania mocno zapadły wszystkim w pamięć. Inspirujące szkolenia to jednak nie wszystko. Towarzyszył uczestniczkom dobry humor, relaks, piękne widoki gór, dobra góralska miejscowa kuchnia, personel hotelu pracujący w zaciszu, by dać wytchnienie swoim klientom. Czekam niecierpliwie na majowe, wyjazdowe spotkanie Klubu. Dołącz do nas –dodaje Alina Roszczyńska, trener biznesu, coach, wykładowca.

– W tym roku, ze względu na pandemię i obostrzenia hotelowe, nasza grupa będzie zdecydowanie mniejsza, ale równie wyjątkowa. Zapraszam do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie niezwykłych kobiet. Gwarantuję potężną dawkę inspiracji. – zachęca na koniec Ilona Adamska, prezes EKKB.

Jeśli masz ochotę dołączyć do wyjątkowych kobiet biznesu – napisz na info@idmedia.pl.

Koszt: 700 zł (w cenie 5 warsztatów, 2 noclegi, 2 śniadania, 1 uroczysta kolacja, wycieczka w góry, ognisko z lokalnymi smakołykami, wifi, parking).

*** Dla uczestniczek zjazdu możliwość skorzystania z masażu w strefie SPA z 20% rabatem.

Polecamy!

1+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message