Gdzie jest Twój dom? 20-lecie bransoletki Pandora – charms Domek

Celebrując 20-lecie kultowej bransoletki Pandora Moments, Pandora wprowadza do sprzedaży dwunastego i ostatniego z limitowanych charmsów.

2020 to jubileuszowy rok dla Pandory. Znana i kochana na całym świecie bransoletka z charmsami Pandora Moments, która pozwala kobietom na wyrażanie siebie i ich niezwykłych historii, miała swoją premierę w 2000 roku.

Aby uczcić tę rocznicę, przygotowano specjalną kolekcję 12 bestsellerowych charmsów z okolicznościowym grawerem. Ta limitowana edycja dla kolekcjonerek dostępna będzie w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym do wyczerpania zapasów.

Droga do domu

W grudniu prezentujemy ostatni z oryginalnych charmsów: ozdobiony ażurowymi elementami w kształcie drzwi i okien srebrny charms Domek. Ten symboliczny wzór jest idealnym zwieńczeniem celebracji 20-lecia bransoletki Pandora Moments. Rocznicowy charms dołącza do przynoszącego szczęście charmsa Koniczyny, symbolicznego charmsa Kostka Miłości i innych, dopełniając kolekcję elementów, które fanki biżuterii Pandora mogą mieć zawsze przy sobie.

Charms w kształcie domu jest ukłonem w stronę kolekcjonerek biżuterii Pandora i ma być podziękowaniem, za wybór biżuterii do upamiętniania ważnych momentów w ich życiu.

Srebrny charms ozdobiony jest okolicznościowym grawerem. Dostępny będzie z certyfikatem autentyczności od 20 grudnia 2020 roku w sklepach stacjonarnych i sklepie online Pandory.

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Siedzący tryb życia sprzyja garbieniu się

Na dolegliwości związane z kręgosłupem cierpi nawet 85 proc. populacji. Z wyników badania stanu zdrowia Polaków przeprowadzonych przez GUS wynika, że choroby kręgosłupa stanowią drugą co do

Send Us A Message