Chwyć dobrą energię z “Podręcznikiem aforyzmów na każdy dzień”!


Aby czerpać z życia pełnymi garściami wystarczy szczypta pomyślności i łut szczęścia… A co jeśli nie wszystko idzie po naszej myśli? W takiej sytuacji zawsze pomoże dobre słowo. Znajdziemy ich całe mnóstwo w “Podręczniku aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet” – nowej książce wydanej pod egidą Ilony Adamskiej!Gdy w życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, szukamy wsparcia przyjaciół czy rodziny. Ich dobre słowo jest niczym balsam dla duszy: pocieszy, ukoi, da nadzieję na lepszy czas… Bywa jednak i tak, że w codziennej gonitwie potrzebujemy choćby chwilę stanąć w miejscu i spojrzeć na naszą sytuację z pewnego dystansu, którego nie mają nasi bliscy. To dlatego chętnie sięgamy po tzw. złote myśli, sentencje, które pomagają spojrzeć na życie z nieco innej perspektywy.

Marek Aureliusz, Sokrates, Platon, znani na całym świecie artyści, wynalazcy, głowy państw, ale też polscy pisarze, czy naukowcy… Trudno w tym miejscu wymienić wszystkich autorów aforyzmów przytaczanych po dziś dzień. Przyznać trzeba jedno: uderzający jest fakt, że większość z nich stanowią mężczyźni…

Warto też podkreślić, że wpisując w internetową wyszukiwarkę hasło: “aforyzm o…” z pewnością będziemy zaskoczeni ilością odnalezionych fraz. Czy jednak każda z nich będzie odpowiadać potrzebom współczesnej kobiety? Trudno udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, wszak żyjąca “tu i teraz” kobieta musi sprostać wielu obowiązkom w pracy, troszczyć się o rodzinę, ale też o swój rozwój, nie zapominając również o zadbaniu o choćby minimalną strefę własnego komfortu.

Książka do nabycia na www.ikmag.pl/sklep

Dlatego powstała książka pod redakcją Ilony Adamskiej: „Podręcznik aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet”, której wydawcą jest Agencja I.D.MEDIA.

Pisana wyłącznie przez panie, ale… nie tylko dla nich! Każdy chętny poznawania samego siebie czytelnik znajdzie tu mnóstwo aforyzmów, które pomogą odnaleźć się w naszej pędzącej do przodu rzeczywistości. Autorkami sentencji są kobiety wyjątkowe: prawniczki i pisarki, bizneswomen i artystki, trenerki biznesu i dziennikarki, właścicielki własnych firm, kobiety twardo stąpające po ziemi, ale też stawiające na emocje. Ich maksymy inspirują do działania, motywują do walki o siebie i swoją przestrzeń, ale nie tylko.

Myśli przewodnie niezwykłych pań, które Ilona Adamska zaprosiła do współpracy pomagają też złapać równowagę w rzeczywistości, która pędzi jak szalona… Najważniejsze jednak, że sentencje zawarte w książce płyną prosto z serc ich autorek, wynikają z ich doświadczeń, są autentyczne i szczere, a przez to tak celnie obrazują współczesny świat, cele oraz marzenia kobiet.

“Podręcznik aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet” to książka wyjątkowa. Znajdziemy tu słowa dające nadzieję na lepszy czas, otuchę, gdy wokół nas dzieje się źle, wiarę w to, że uda nam się “przenosić góry”, motywację do walki o siebie, swój sukces i swoje szczęście. Warto sięgnąć do tej książki każdego dnia!

Książka w sprzedaży na www.ikmag.pl/sklep

Projekt okładki: Zosia Koryto

Wydawnictwo: I.D.MEDIA , Warszawa 2022

SWOJE AFORZYMY NAPISAŁY:

Magdalena Angelika Adamowska, Mariola Będkowska, Agnieszka Czajkowska-Wendorff, Joanna Czerny, Anna Gębalska-Berekets, Joanna Gizgier, Karolina Gorzkowska, Marta Grabas, Anna Guzior-Rutyna, Anna Jadwisiak, Marzena Jarosińska, Magdalena Kania, Katarzyna Kędzierska-Stępień, Monika Koszewska, Mirosława Kowalkowska, Ewa Kowalska-Rudnicka, Martyna Lutomska, Emi Łach, Magdalena Nowak, Małgorzata Nowak-Żukiel, Iwona Paszkiewicz, Sylwia Piątek, Sylwia Pikul, Justyna Pytko, Alina Roszczyńska, Ewelina Rusnak, Ewelina Salwuk-Marko, Ewa Sidor, Paulina Sosnowicz, Agnieszka Śliwka, Beata Werys, Alicja Teresa Wojciechowska, Sylwia Żuber.

3+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Siedzący tryb życia sprzyja garbieniu się

Na dolegliwości związane z kręgosłupem cierpi nawet 85 proc. populacji. Z wyników badania stanu zdrowia Polaków przeprowadzonych przez GUS wynika, że choroby kręgosłupa stanowią drugą co do

Send Us A Message