Zostań prelegentką III Forum Kobiet! Przygotowania do wydarzenia ruszyły

Po niebywałym sukcesie drugiej edycji FORUM KOBIET, rozpoczęto przygotowania do III FORUM KOBIET, które odbędzie się 25 kwietnia w prestiżowym Pałacu Staszica w Warszawie.

– Obecnie intensywnie pracujemy nad stworzeniem wyjątkowej oferty skierowanej do Partnerów, Sponsorów oraz inspirujących kobiet biznesu, które chciałyby podzielić się swoją wiedzą podczas prelekcji lub udziału w panelach dyskusyjnych. W tym roku mamy zaszczyt zaproponować Wam (poza udziałem w panelu) kilka 15-minutowych wystąpień na wybrany przez siebie temat (ale powiązany z głównymi tematami forum zaproponowanymi przez organizatora). – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni Forum Kobiet.

II FORUM KOBIET

Już teraz warto zacząć rozważyć udział, ponieważ trwa PROMOCJA oraz PRZEDSPRZEDAŻ pakietów PR-owo-marketingowych, adresowanych do kobiet, które pragną wyróżnić się na tym wydarzeniu.

Uwaga! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! Liczba miejsc w panelach i prelekcjach – ograniczona.

Forum, organizowane przez Europejski Klub Kobiet Biznesu, skierowane jest do 100 przedsiębiorczych kobiet, a w panelach wezmą udział również przedstawiciele świata nauki, mediów i telewizji.

II FORUM KOBIET

W poprzedniej edycji na scenie, obok przedsiębiorczych kobiet, zasiedli m.in.: Fryderyk Karzełek, Jacek Santorski i Dariusz Duma.

Dlaczego warto wziąć udział jako panelistka/prelegentka?

– To nie tylko doskonałe miejsce do nawiązywania nowych kontaktów i networkingu, ale również idealna okazja do zaprezentowania swojej osoby oraz firmy. Forum Kobiet to nie tylko wydarzenie branżowe, ale także doskonałe narzędzie do budowania marki osobistej. – zachęca Ilona Adamska, organizatorka wydarzenia.

II FORUM KOBIET

Nie przegapcie szansy być częścią tego inspirującego wydarzenia, które z pewnością przyczyni się do rozwoju Waszej kariery i biznesu. Już teraz zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oraz naszej oferty.

Razem możemy uczynić III FORUM KOBIET niezapomnianym wydarzeniem!

☎️📞KONTAKT: INFO@IDMEDIA.PL.

*** Patronat medialny nad Forum objął portal Szczypta Luksusu.

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message