Zmień świat zaczynając od siebie – bądź CZŁOWIEKIEM INSIGHT

Wgląd nie jest jak żarówka, która zapala się w naszych głowach. To migoczący płomyk świeczki, który łatwo może zostać zdmuchnięty. – Malcolm Gladwell. Nie pozwólmy na to!

Każde doświadczenie życiowe może wspiąć Cię na wyższy poziom jeśli pozwolisz swojej duszy się poprowadzić. Kiedy zdobędziesz się na to aby przyjrzeć się temu co się dzieje WEWNĘTRZNYM OKIEM zobaczysz subtelną prawdę (szerszy kontekst pandemii, zakazów kontaktu z przyrodą, z bliskimi), prawdę która pozwoli Ci odkryć na nowo to kim jesteś i jak wielka jest Twoja WOLA ŻYCIA w SYNERGII ze ŹRÓDŁEM ISTNIENIA.

Aby to ujrzeć potrzebujesz DETOXU myśli, oczekiwań, wartości oraz płynących zewsząd informacji. Potrzebujesz otworzyć serce i  pozwolić na to aby opadł muł (zgubne żądze, powierzchowność życia, materializm, zakłamanie, iluzje, poczucie wyższości) i wszystkie destrukcyjne emocje, które zamieszkały w Twoim ciele (lęk, strach, obawa). Potrzebujesz nauczyć się być świadomym obserwatorem życia i odkrywać w sobie to, co buduje Twoją wewnętrzną siłę. Potrzebujesz stać się CZŁOWIEKIEM INSIGHT.

Insight jest procesem, dzięki któremu przestaniesz wkładać sobie do głowy to co Ci nie służy, mówić NIE lękom, obawom, ściągającym Cię w dół emocjom a w zamian dbać o higienę psychiczną, swoją wolność (wolność wyboru, postawy życiowej) i wewnętrzny spokój. To proces, w którym integrujesz swoje KIM JESTEM z tym co masz w sobie najcenniejszego i co daje Ci poczucie mocy. INSIGHT to taki stan świadomości, w którym wiesz jak korzystać ze swojej intuicji i jak wzmacniać swoją energetyczną aurę. Świat potrzebuje ludzi silnych siłą swojego serca. Uruchom proces INSIGHT.

Część I:

AUTOCOACHING EMOCJI:

Jakich emocji dostarczyły Ci ostatnie tygodnie nowej rzeczywistości (nazwij je)? Czy to są Twoje emocje?

Czy za takimi emocjami tęskni Twoja dusza?

Co mogę zrobić dla siebie aby “rozcieńczyć, “zneutralizować” emocje, które mnie przeniknęły i odbierają mi siły?

Jak mogę wznieść się poza lęk i strach?

Jak obudzić w sobie ufność i nadzieję?

Co mogę zrobić aby uchronić siebie i bliskich od skutków tych wydarzeń? (Skutki emocjonalne będą większe niż myślimy. Już niektóre osoby poddały się nawigacji strachu. Zatrzymajmy to!)

Patrzenie na życie przez umysł, żądzę władzy, pieniądza i pobudki Ego przyniosły określony skutek. Tam już byliśmy, tam już był cały świat! „Gdy rekin zaczyna Cię okrążać masz nie płynąć dalej. Masz się zatrzymać. Masz przestać się bać” (źródło: Newsner Polska).

Wybierz dzisiaj jaki chcesz być, wybierz drogę, która jest właściwa, wybierz świadomie. Płyń z potęgą nadziei zaczynając od robienia małych rzeczy, które mają wielkie znaczenie. Obudź SAMOŚWIADOMOŚĆ SERCA I DUSZY – bądź INSIGHT.

Tekst: Eliza Borowiak

Trener rozwoju, coach wewnętrznej metamorfozy, kreatorka zmian.

rozwoju.pasja@gmail.com

4+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message