Zabłyśnij z marką odzieżową Queen of stars!

Szukasz nietuzinkowych projektów wpisujących się zarówno w stylistykę smart, jak i casual? Chcesz swoim strojem wyróżnić się na tle podobnie ubranych osób a jednocześnie mieć pewność, że wyglądasz z klasą? Jeśli tak, projekty polskiej marki Queen of stars są stworzone dla Ciebie!

Panie prowadzące własne przedsiębiorstwa lub pracujące w firmach, w których nie obowiązuje dress code często każdego dnia rano spotykają się z nie lada wyzwaniem. Zastanawiając się co na siebie włożyć, można mieć bowiem spory dylemat. Z jednej strony, businesswoman pracujące na własny rachunek nie muszą dostosować się do sztywno panujących reguł dotyczących ubioru, z drugiej – chciałyby wyglądać stylowo. Sprawa dodatkowo komplikuje się w przypadku pań, które nie są obdarzone wymiarami modelki, nie mają talii osy czy wąskich bioder. Co wtedy? Można poszukiwać swojego stylu, można spędzać długie godziny na wyborze ubrań, które będą wyrażać osobowość, można też skierować swoje kroki ku marce Queen of stars!

Małgorzata Pastuszek – właścicielka marki

Polska marka Queen of Stars powstała dokładnie rok temu. Co ciekawe, jej założycielka, Małgorzata Pastuszek prowadzi firmę o profilu zupełnie odległym od branży modowej.

Działałam i działam do tej pory  w sferze niezwiązanej z modą. Prowadzę firmę handlowo-usługową w branży technicznej i budowlanej. Od kilku lat zajmuję się doradzaniem klientom na liniach produkcyjnych, dostarczaniem do nich smarów odrdzewiaczy, śrub, łańcuchów, taśm, generalnie, mało kobiecego asortymentu (śmiech). Moja firma świadczy też usługi drogowo-budowlane – mówi Małgorzata Pastuszek.


Pomysł stworzenia Queen of stars narodził się w wyniku chęci zrealizowania pasji do projektowania ubrań i spełnienia marzeń z dzieciństwa. Jednak Małgorzata Pastuszek podkreśla też, że w podjęciu decyzji o założeniu marki odzieżowej pomocny był fakt, że jej właścicielka sama stykała się z problemem znalezienia dla siebie stylizacji, które świetnie by leżały i maskowały mankamenty figury, które posiada niemal każda kobieta:

– Nasze propozycje są skierowane do kobiety nowoczesnej, ale mającej też sentyment do klasycznej elegancji . Queen of stars to marka dla bizneswoman “z pazurem”, dla kobiety niebojącej się wyzwań, takiej, która inspiruje swoje otoczenie, sama definiuje swój dresscode i żyje według zasady “sky is the limit”. Staramy się tworzyć modę kapsułową, co oznacza, że każdy model możemy łączyć ze sobą, tworząc niepowtarzalne kreacje. Bardzo dużą wagę przykładamy do wygody i komfortu. Naszym priorytetem są klientki, które nie mają figury modelki, talii osy i wąskich bioder, a które chcą czuć się pewnie w każdej sytuacji. Dzięki Queen of stars takie kobiety nie muszą martwić się o niedoskonałości swojej figury. Staramy się tworzyć modele, aby tuszowały to, co trzeba ukryć, a uwydatniały co, należy wyeksponować  – mówi Małgorzata Pastuszek, właścicielka marki.


Warto podkreślić, że kreacje Queen of stars obejmują rozmiary od XS do XXL, ale firma jest też w stanie zrealizować indywidualne zamówienia. Gdzie można kupić kreacje marki? Są one dostępne w kilku butikach, na stronie internetowej z platformą zakupową online, a już niebawem w Kościanie zostanie otwarte atelier!

Queen of strars to idealna propozycja dla pań, które nie boją się odważnych kolorów i ponadczasowych fasonów. Nic dziwnego zatem, że projekty marki spotkały się z pełnym entuzjazmu przyjęciem przez uczestników targów WOW Fashion Select, które odbyły się 3. marca 2022 Biznes Klubie na PGE Narodowymw Warszawie. 

Dla marki odzieżowej będącej na rynku dopiero od roku to chyba najlepsza rekomendacja!

Joanna Bielas

https://www.facebook.com/Atelier-Queen-Of-Stars-111861117674624

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message