Ruszył nowy program certyfikacyjny dla kobiet biznesu! Zostań jego częścią!

Diamenty Kobiecego Biznesu to marka istniejąca na rynku od 2016 roku. Jej twórcą jest Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu Law Business Quality, autorka książek, motywatorka, prezes i założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Nagradzana wieloma statuetkami i wyróżnieniami za wspieranie kobiecej przedsiębiorczości.

– Wraz z rokiem 2021 projekt kojarzony z prestiżowymi statuetkami, medialnymi galami, które organizowałam od kilku lat i książką „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” przeszedł rebranding. Zmiana identyfikacji wizualnej, nowa strona internetowa, ale przede wszystkim nowa strategia i stworzenie wyjątkowego programu certyfikacyjnego dla kobiet biznesu, usług i firm to najważniejsze założenia Diamentów. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

Program ma na celu nominację i wybór najlepszych kobiecych biznesów, produktów i usług prowadzonych przez Polki w Polsce i w Europie. Przyznany certyfikat ma na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku marki, wzmocnienie jej rozpoznawalności w sieci, zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku, wyróżnienie się unikatowością wśród konkurencji, wzmocnienie obecności w świecie biznesowym oraz podniesienie rangi marki.

Certyfikat na szkle przyznawany Członkiniom Programu.

Znak towarowy „Diamenty Kobiecego Biznesu” (który może być wykorzystywany na ulotkach, plakatach, stronach internetowych, billboardach, opakowaniach) jest skuteczną zachętą do zakupu produktu, gwarantuje Klientom bezpieczeństwo i satysfakcję. Najnowsze badania pokazują, że konsumenci przywiązują dużą wagę do takich znaków. Chętniej wybierają produkty mające certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług.

Jakie kryteria należy spełnić, żeby zdobyć prestiżowy certyfikat i stać się częścią wyjątkowej społeczności kobiet biznesu? Odpowiedzi znajdziecie na stronie www.diamentykobiecegobiznesu.pl.

Ambasadorkami programu zostały: Teresa Rosati, Monika Richardson i Ilona Adamska.

2+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message