Promocja książki “Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą” w Skarżysku-Kamiennej

W skarżyskiej Ambasadzie Stylu odbyła się promocja kolejnej książki pod redakcją Ilony Adamskiej pt. “Siła Prawdy. o trudnej sztuce bycia sobą”. Jej współautorką jest znana stylistka Aneta Załęcka ze Skarżyska – Kamiennej.

Aneta Załęcka, właścicielka prestiżowej Ambasady Stylu w Skarżysku – Kamiennej oprócz pracy zawodowej organizuje wyjątkowe wydarzenia kulturalne dla kobiet i nie tylko. Jest także współautorką kilku poczytnych książek wydawnictwa I.D.MEDIA, m.in. “Siła Prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą”.

W minioną niedzielę odbyło się spotkanie autorskie z udziałem pomysłodawczyni i wydawcy książki – Ilony Adamskiej a także Gości zaproszonych przez cenioną stylistkę włosów.

“Siła prawdy… ” to książka w której udział wzięli m.in. Anna Maruszeczko, Andrzej Pągowski, Monika Richardson, Teresa Rosati, Paulina Smaszcz, prof. Jerzy Bralczyk oraz 30 kobiet biznesu.

Książka próbuje odpowiedzieć na pytania: Czy warto być autentycznym? Co daje bycie sobą? Jaką cenę trzeba zapłacić za życie w prawdzie?

Do nabycia na www.ikmag.pl/sklep

fot. Jerzy Polański

2+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message