Lwice biznesu. O pewności siebie i poczuciu własnej wartości

Zbiór wywiadów z inspirującymi kobietami biznesu, które uwierzyły w siebie, czują się wartościowe, szczęśliwe i spełnione, akceptują siebie ze swoimi niedoskonałościami i mają odwagę, by każdego dnia podejmować walkę o siebie. Tytułowe Lwice Biznesu odsłaniają przed nami kawałek swojej duszy. Pokazują, jak wzmacniać na co dzień pewność siebie, radzić sobie ze zmianami i wychodzeniem ze strefy komfortu. Inspirują i motywują do tego, by dać sobie prawo do sukcesu.

– Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie jest akceptowanie siebie jako wartościowej osoby – mówił w jednym ze swoich wystąpień znany i ceniony mówca motywacyjny Brian Tracy.

William James dodawał: – Jest tylko jedna przyczyna ludzkich porażek. Brak wiary w prawdziwego siebie.

Ebook, który oddajemy w Twoje ręce, to zbiór wywiadów z inspirującymi kobietami biznesu, które uwierzyły w siebie. Które czują się wartościowe, szczęśliwe i spełnione. Które akceptują siebie ze swoimi niedoskonałościami. Które bardzo często swoje poczucie wartości musiały zbudować na nowo. Które… tak naprawdę toczą każdego dnia walkę o siebie.

– Budowanie poczucia wartości wymaga konsekwencji i systematyczności. Dokładnie tak, jak budowanie strategii marketingowej czy strategii rozwoju – mówi w książce Gabriela Antczak. To nie jest proces, który się wydarza raz i pozostaje z nami na zawsze. To ciężka praca, walka ze stereotypami i przeciwnościami, których w kobiecej codzienności nie brakuje.

Tytułowe Lwice Biznesu odsłaniają kawałek swojej duszy. Pokazują, jak wzmacniać na co dzień pewność siebie. Jak radzić sobie ze zmianami i wychodzeniem ze strefy komfortu. Inspirują i motywują. Na koniec przekazując inspirujący cytat, który każdego dnia daje im siłę do działania.

Pamiętaj: świat należy do odważnych! Jesteś piękna! Mądra, dobra, wystarczająca! Zadbaj o siebie! I pokochaj!

Zapraszam do lektury.

Ilona Adamska, wydawca

LINK DO ZAKUPU: https://www.publio.pl/lwice-biznesu,p1484032.html

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message