Kalendarze od serca! Charytatywne projekty wydawnictwa I.D.MEDIA z udziałem kobiet biznesu

Nie można być obojętnym na nieszczęścia, jakie spotykają dzieci oraz osoby dotknięte przemocą domową. Zwłaszcza, że niewiele trzeba, by sprawić im radość i odmienić los – wystarczy włączyć się do akcji organizowanych przez agencję I.D. Media!

Na co dzień staramy się uciec od tak trudnego tematu jak przemoc, bieda, alkohol w rodzinie. Myślenie: “To nie mój problem, mnie to nie dotyczy” to najgorsza rzecz, jaką można zrobić. Nie dość bowiem, że poprzez brak reakcji dajemy swoje przyzwolenie na krzywdę dzieci, to jeszcze odwracając się od pokrzywdzonych sprawiamy, że wzrasta w nich poczucie bezradności i niemocy.

–  Od samego początku swojej działalności, Agencja I.D.Media nie tylko włączała się w różne akcje charytatywne (np. na rzecz chorych na raka, samotnych matek, ofiar przemocy w rodzinie), ale sama organizowała rozmaite przedsięwzięcia: charytatywne gale i sesje zdjęciowe, zbiórki pieniężne, licytacje. Teraz przyszedł czas na kolejne dwa projekty, wobec których nie można przejść obojętnie: kalendarze charytatywne na rzecz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Joanny Radziwiłł oraz Fundacji A.R.T PRZECIW PRZEMOCY.  – wyjaśnia Ilona Adamska, szefowa agencji.

Kulisy sesji do kalendarza #STOPPRZEMOCY

Do akcji włączyły się kobiety sukcesu. Żadna z nich nie miała wątpliwości, dlaczego warto zostać twarzą tego przedsięwzięcia.

– Zdecydowałam się na udział w 2 kalendarzach, aby pokazać, że kobieta to grupa a lęk i strach nie jest już anonimowy, wychodzi z ukrycia i wie gdzie szukać wsparcia. – mówi uczestniczka projektu, Katarzyna Kędzierska-Stępień.

Kalendarze swoją premierę będą miały pod koniec grudnia.

Do nabycia będą na stronie www.ikmag.pl/sklep w cenie 35,00 zł.

Za zdjęcia odpowiadają Agnieszka Olek i Olga Deptuła. Produkcją zajęła się Ilona Adamska.

Patronat nad projektami objął Europejski Klub Kobiet Biznesu, telewizja ATV i MTV24.TV.

Spraw, by zarówno kalendarz #STOPPRZEMOCY, jak i kalendarz na rzecz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła zawisły na ścianie w twojej pracy lub domu. Ofiarujesz w ten sposób coś bezcennego – wsparcie i energię, które pomogą zarówno dzieciom jak i kobietom znajdującym się w trudnej życiowej sytuacji przerwać krąg złych zdarzeń!

Joanna Bielas

fot. Agnieszka Olek

2+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Trendy w medycynie estetycznej

Jak starzeć się mądrze? Zmarszczki i wiotczejąca skóra przypominają nam niezmiennie o przemijającym czasie. Można ten proces zaakceptować, walczyć z utratą młodości na wszelkie możliwe

Teatralny Baby Shower na Bemowie

25 maja w Warszawie odbyła się oficjalna, medialna premiera, nowego spektaklu, z gwiazdami, tytuł: „BABY SHOWER”. Wyprodukowany przez Katarzynę Piątosa-Kuśmierczyk- Teatr Kultura. Premierę poprowadziła Agnieszka

Send Us A Message