Jak sprawdzić, czy ktoś dobrze robi mi SEO? Zapraszamy na LIVE z ekspertkami

Pozycjonowanie, SEO, TOP 10 – te wyrażenia są nam znane ze słyszenia, ale czy tak naprawdę wiemy o nich cokolwiek? Jeśli prowadzisz firmę, masz zapewne stronę WWW czy sklep internetowy i zależy ci na dobrej pozycji w wyszukiwarce. Jako przedsiębiorca, nie musisz być specjalistą od SEO i zapewne zlecasz to innym. Czy jesteś pewno, że agencja czy osoba od SEO robi to odpowiednio? Czy wiesz jak ich sprawdzić? O tym dowiesz się na wtorkowym LIVE na Facebooku portalu eksperckiego WARTO ZNAĆ.

Czy szczyt wyszukiwarki, daje sprzedaż?

SEO jak i samo pozycjonowanie to długi proces i trzeba mieć świadomość, że różne efekty, różne frazy kluczowe mogą pozycjonować się dłużej. Różne firmy czy osoby, mają swoje indywidualne sposoby i podejście do SEO. Dlatego już w ten wtorek 3 sierpnia o 19.00 odbędzie się LIVE z dwiema fantastycznymi ekspertkami Joanną Gizgier oraz Agatą Wojcik.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić LIVE: https://www.facebook.com/events/570432067297578/

Jakie tematy zostaną poruszone podczas live?

LIVE będzie miał formę debaty, podczas której dwie ekspertki będą omawiać swój punkt widzenia. Każda z nich posiada inne doświadczenie, które jest niezwykle cenne i wartościowe. Nie brakuje im kompetencji, wiedzy i szczególnego podejścia do tematu.

Podczas LIVE zostaną poruszone takie tematy jak:

– Jak sprawdzić czy ktoś dobrze robi mi SEO?
– Jak uchronić się przed tzw. black hat SEO?
– Jak osiągnąć szczyt wyszukiwarki i być w Top10
– Czego unikać i jakich błędów nie popełniać.
Oraz inne.

Ekspertki odpowiedzą także na pytania wysłane mailowo hello@wartoznac.pl i te podczas samego LIVE

Prowadząca: Ewelina Salwuk- Marko, pomysłodawczyni portalu Warto Znać.

Poznajcie ekspertki:

Joanna Gizgier

Koordynator projektów / Grafik / Menadżer komunikacji. Właścicielka marki byFehu. Związana z branżą IT od ponad 11 lat. Zajmuje się projektowaniem i budowaniem stron internetowych oraz e-sklepów, tworzy layoty- i jest mistrzynią WordPress. Jest specjalistką w optymalizacji i działaniach SEO. Zajmuje się, także kwestiami związanymi z identyfikacją wizualną marki. Jest autorką szkoleń: “Twoje miejsce w sieci” czy “Firmowe błędy w poruszaniu się online”. Pracuje z pasją starając się realizować zobowiązania podjęte wobec klientów i czuję się odpowiedzialna za za ich powodzenie. Swoje działania opiera na technikach quick wins i insights. Jak sama podkreśla: zamiast porażek zbiera doświadczenia. Zamiast ulegać schematom łamie zasady i znajduje szerszą perspektywę. Hasło przewodnie jej marki to #Tykamrzetelnie#StronaZarabia#ŁamSchematy
https://byfehu.art

Agata Wojcik

Informatyk ekonomiczny z ponad 15-letnim stażem. Właścicielka marki Platinum Wave. W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Specjalizuje się w marketingu internetowym. Od ponad dziewięciu lat pozycjonuje strony internetowe, układa strategie marketingowo-sprzedażowe. Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w świecie online, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby klientów. Posiada trzy firmy: dwie w Wielkiej Brytanii oraz jedną w Polsce. Kobieta dobrze zorganizowana, która wie, co chce osiągnąć w życiu. Wyznacza sobie ambitne cele, do których skutecznie zmierza. Stale podnosi swoje kwalifikacje, dba o rozwój osobisty. Wolny czas poświęca na czytanie książek, prace w ogrodzie i słuchanie muzyki. Uwielbia uszczęśliwiać ludzi. Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.  Prywatnie żona i mama trójki dzieci.
https://platiniumwave.pl/

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message