Imprezy organizowane przez Swatkę Annę jak lek na samotność

Obecnie świat zmaga się nie tylko z kryzysem ekonomicznym, ale również z kryzysem samotności. Ludzie uciekają do wirtualnego świata, aby tylko zaznać namiastki bliskości.  Jednak brak realnych kontaktów międzyludzkich jeszcze mocniej pogłębia samotność. Dlatego Anna Guzior-Rutyna, zawodowa swatka i coach relacji po trzyletniej przerwie wraca z organizacją imprez dla singli.

Czy imprezy dla Singli mogą pomóc w zmniejszeniu kryzysu samotności?

 Same imprezy dla singli nie powstrzymają kryzysu samotności, ale z pewnością pomogą licznej grupie znaleźć miłość, przyjaźń. Jestem swatką, więc moją misja jest działanie na rzecz samotnych. Dlatego od lat szukam różnych sposobów na łączenie ludzi w pary. Oprócz standardowego umawianie na randki, mam Akademie Swatki online, gdzie uczę skutecznego randkowania, w 2019 roku odwiedziłam każde miasto wojewódzkie w ramach trasy Swatka Anna w Twoim mieście. Przez wiele lat zorganizowałam mnóstwo wieczorków zapoznawczych, imprez tematycznych, szybkich randek.

To skąd ta trzyletnia przerwa w organizacji imprez dla Singli?

Z każdym rokiem jestem coraz bardziej rozpoznawalna. Każda nowa para, to nowy klient z polecenia, każde wystąpienie w mediach również, a jestem częstym gościem w telewizji ogólnopolskiej…Napisałam 5 książek, wydałam wiele ebooków, kurów online. Jestem aktywna w mediach społecznościowych, a prywatnie jestem mama 3 i żoną… Wiec zwyczajniej musiałam z czegoś zrezygnować.

To skąd ten powrót?

Jestem swatką z krwi i kości… Wiem, że imprezy zwiększają szansę moich klientów, więc tak sobie wszystko zorganizowałam, że wracam do imprez. Oczywiście nie obejdzie się bez ofiar. Musiałam zrezygnować z innego projektu, mój mąż kolejny raz zgłosił się na ochotnika w pomocy przy organizacji, a książka, która powinna być wydana w tym roku, raczej trafi na półki w przyszłym.

Dla kogo są te imprezy?

Imprezy dla Singli są dla osób stanu wolnego z aktywną umową w Centrum Zapoznawczym Zolyty lub pod moją opieką.

A ile kosztuje aktywna umowa u Ciebie lub w Zolytach?

Najtańszy Pakiet Ekonomiczny zaledwie 99 zł na 6 miesięcy, najdroższym 90 Dni do Twojej Miłości 17000 zł.

Gdzie odbędą się pierwsze imprezy?

Pierwszy Wieczorek Taneczno-Zapoznawczy   już 15 października na Śląsku w Czerwionce-Leszczynach na 100 osób, 50 kobiet, 50 mężczyzn. 26 listopada w Krakowie Andrzejkowy Bal dla Singli na 150 osób.

Jak wygląda taka impreza?

Wszystko zależy, czy to będzie wieczorek zapoznawczy, bal czy warsztat kulinarny z afrodyzjakami. Standardowo z góry jest ustalone miejsce przy stole, to ja wybieram osoby, które obok siebie usiądą, tak aby zwiększyć szanse. Dzięki temu, że mam wiedzę o singlach, nie ma na imprezie przypadkowych osób. Podczas imprezy cały czas jestem na miejscu. Jeśli np. kobieta jest zainteresowana panem, którego widzi na parkiecie, a chciałaby się coś więcej o nim dowiedzieć, to zwyczajnie podchodzi do mnie i pyta o niego, a ja jestem jak chodząca encyklopedia …

Ważną informacją jest fakt, że podczas imprez obowiązuje zakaz robienia zdjęć. Dbam o dyskrecje moich klientów, a na imprezach ludzie będą z różnych środowisk. Od Pani kasjerki, po znanego lekarza, wścieła dużej, znanej firmy, więc jednym będzie bardziej zależało na dyskrecji, innym mniej, ale dla każdego obowiązują takie same zasady.

Gdzie można nabyć bilety na te imprezy?

Bilety są dostępne na: https://zolyty.pl/sklep/

Dziękuję za rozmowę.

1+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message