Dołącz do grona wyjątkowych kobiet biznesu! EKKB czeka na Ciebie!

Wyjątkowe grono kobiet, skuteczny networking, ambitne działania społeczne i niezliczone bonusy – tak (w wielkim skrócie!) prezentuje się oferta organizacji zrzeszającej przedsiębiorcze panie pod nazwą EUROPEJSKI KLUB KOBIET BIZESU (EKKB), założonej w 2018 roku przez Ilonę Adamską. Twarzą i ambasadorką Klubu jest Teresa Rosati.

Wiadomo nie od dziś, że płeć piękna w biznesie nastawiona jest nie tylko na sukces, ale też na rozwój, samodoskonalenie oraz nawiązanie owocnych kontaktów. Nic dziwnego zatem, że w Polsce nie brak stowarzyszeń organizujących konferencje czy szkolenia dla żądnych wiedzy businesswomen. O tym, jak wiele korzyści mogą przynieść takie spotkania, nie trzeba nikogo przekonywać, sęk jednak w tym, że mają one najczęściej wymiar lokalny. Tymczasem osoby o większych aspiracjach, planujące działania na szerszą skalę, dotychczas nie miały możliwości wymiany doświadczeń czy nawiązania kontaktu z paniami z innych krajów. Nasz Klub chce zapełnić tę lukę, dlatego do współpracy zaprasza Polki działające poza granicami Polski.

Oferta EKKB jest równie wyjątkowa, co grono jego uczestniczek. Członkinie mają zapewnioną profesjonalną obsługę PR na najwyższym poziomie, która obejmuje m.in.: promocję marki/osoby na kilku portalach należących do wydawnictwa I.D. Media, wywiady na żywo na profilu Klubu na Facebooku (tzw. „live”), nagrania paneli dyskusyjnych na kanał You Tube z udziałem Członkiń oraz profesjonalną sesję zdjęciową (biznesową). Ponadto udział w eventach, galach, projektach książkowych. A także w akcjach społecznych i charytatywnych.

Każda z Pań przystępująca do Klubu otrzymuje piękny certyfikat członkowski ważny przez rok. Przy pakiecie VIP – dodatkowo prestiżową statuetkę „Kobieta Sukcesu”.

Europejski Klub Kobiet Biznesu to także integrujące społeczność przedsiębiorczych kobiet spotkania: warsztaty, weekendowe wyjazdy integracyjne a także coroczny Bal Charytatywny, podczas którego odbywają się zbiórki pieniędzy na wybraną fundację.

Spotkania Klubu odbywają się na żywo oraz online na platformie ZOOM.

Europejski Klub Kobiet Biznesu to mnóstwo korzyści, których efekty są długofalowe i zakrojone na szeroką skalę.

Warto wstąpić do tego wyjątkowego grona!

ZAŁOŻENIA I DZIAŁALNOŚĆ KLUBU:

Integracja kobiet biznesu z całej Europy

Networking

Działalność charytatywna

PR, reklama i promocja kobiecych biznesów

Prestiżowe certyfikaty i nagrody

Rabaty i zniżki na usługi oferowane przez Członkinie Klubu

Wyjazdy integracyjne

Webinary, szkolenia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA WWW.EKKB.PL

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message