Czy możesz zaufać Przyjaciółce? Książka, którą warto przeczytać!

Są sytuacje i problemy, o których powinno się mówić głośno. Jak zaburzenia odżywiania, toksyczne środowisko i trudności w budowaniu relacji mogą uprzykrzyć wejście w dorosłość? Poznaj odpowiedzi, sięgając po powieść Anny Pasternak i przekonaj się, czy możesz zaufać Przyjaciółce…

Częste imprezy, dobry seks, atencja mężczyzn, alkohol bez ograniczeń, zabawowe towarzystwo… Czy to może być definicja szczęścia? Czy tak wygląda życie idealne? Wchodząca w dorosłość Baśka wkrótce przekona się, że znajomości, jakie nawiązuje, nie mają nic wspólnego z prawdziwą bliskością.

Zdrada ukochanego, brak akceptacji samej siebie i narastające poczucie osamotnienia wpędzają młodą dziewczynę w chorobę. W ciężkich chwilach towarzyszy Baśce tylko jedna przyjaciółka – ale niestety jej intencje wcale nie są czyste… Jaki będzie koniec tej toksycznej relacji?

Jej rodzina, przyjaciele, środowisko, w którym wzrasta, nawet nie zauważają, jaka jest zagubiona, samotna i nieszczęśliwa, choć wciąż otoczona całą masą ludzi. A najgorsza samotność – to ta wśród najbliższych.

Czy Baśce uda się wygrać z wyniszczającymi ją demonami? Dowiedz się, sięgając po książkę i poznaj sekret Przyjaciółki…

Anna Pasternak – urodziła się w 1987 roku w Opolu. Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Obecnie mieszka w stolicy. Przed przyjazdem do Warszawy trzy lata spędziła w Rotterdamie. Do niedawna pracowała w dużych korporacjach, pełnych wielu ciekawych osobowości. Nie zwykła opowiadać o sobie. Jest za to świetną słuchaczką, która nie wydaje osądów. Z doświadczeń innych wyciąga własne wnioski. Marzy o własnym domku w Bieszczadach – odskoczni od zgiełku wielkiego miasta.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Przyjaciółka_Anna_Pasternak

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message