Branża beauty bez tajemnic! Książka, którą warto przeczytać!

Prowadzisz salon urody? A może dopiero zastanawiasz się nad powołaniem do życia własnej działalności? Jeśli tak, poszukaj inspiracji w nowej  książce autorstwa Katarzyny Kędzierskiej-Stępień pt. “Podręcznik dobrych praktyk branży beauty”!
Trudno wymienić wszystkie rodzaje przedsiębiorstw, które składają się na branżę beauty. Tworzą ją bowiem nie tylko gabinety urody czy medycyny estetycznej, ale też salony stylizacji włosów, paznokci, depilacji, opalania natryskowego… Każda z tych firm, mimo małych i większych kryzysów, buduje gałąź biznesu, która każdego roku przynosi spore dochody. Nic dziwnego zatem, że znaczna część kobiet planujących rozpoczęcie własnej działalności myśli przede wszystkim o branży beauty. Oczywiście, planom o założeniu własnego salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego towarzyszy też wiele obaw, które mogą nieco ostudzić zapał przyszłej przedsiębiorczyni: Jak wyliczać wynagrodzenie dla pracowników? Jak szukać dofinansowania dla nowych pomysłów i zakupu nowych urządzeń? Jakich błędów unikać w prowadzeniu własnego biznesu? Jak podejmować świadomie decyzje, by firma odniosła sukces? Jak budować relacje z Klientami i zadbać o dobry PR i wizerunek swojej marki?

Książka do nabycia na multistore24.pl

To tylko niektóre z pytań, jakie nasuwają się przed bizneswoman próbujących swych sił w branży beauty. Te i inne wątpliwości można rozwiać dzięki najnowszej pozycji wydanej pod egidą wydawnictwa I.D.Media – książce pt. “Podręcznik dobrych praktyk branży beauty” pomysłu cenionej ekspertki z tego zakresu, Katarzyny Kędzierskiej – Stępień.

Autorka, ceniony szkoleniowiec, od wielu lat współpracujący z prestiżową marka M’onduniq, zna tę branżę od podszewki.

– “Podręcznik dobrych. praktyk w branży beauty” jest pozycją, po którą warto sięgnąć nie tylko, gdy dopiero marzymy o własnym salonie, lecz także wtedy, gdy mamy już własną działalność, a szukamy inspiracji, czy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. – mówi pomysłodawczyni projektu.

– Książka to zbiór wywiadów z kobietami, które w branży beauty
osiągnęły niebywały sukces. Niech ich historie i doświadczenie zawodowe
będą dla Czytelników inspiracją do tego, by odważnie sięgać po swoje marzenia –
zachęca Ilona Adamska, wydawca książki.

fot. Lidia Skuza

Porady kobiet, które z sukcesem prowadzą własną działalność nabyć można w cenie 35zł na ikmag.pl/sklep oraz na multistore24.pl.

Warto w tym miejscu podkreślić, że książka to świeża pozycja – jej oficjalna premiera odbyła się 16 września w restauracji NAVONA w Warszawie. Pierwsi czytelnicy obecni na premierze byli pod wrażeniem pomysłu na to, by “prześwietlić” branżę interesującą zarówno z punktu widzenia właścicielki marki, jak i klientki. Nie brakowało też głosów, że “Podręcznik dobrych praktyk w branży beauty” to sprytny sposób na podpatrzenie sprawdzonych pomysłów u konkurencji. Zwłaszcza, że wszystkie porady znajdziemy w jednym, pięknie wydanym podręczniku!

fot. Piotr Wroniewicz

“Podręcznik dobrych praktyk w branży beauty” to kompendium wiedzy przekazanej przez niezwykłe osoby tworzące z sukcesem małe i duże przedsiębiorstwa. Warto mieć je w swym księgozbiorze!

Patronat medialny: Imperium Kobiet, Law Business Quality, Szczypta Luksusu, Europejski Klub Kobiet Biznesu, Feszyn.com, Be-art.pl.

fot. Lidia Skuza

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message