Bogatym trudniej znaleźć miłość! Kulisy pracy swatki

– Singlom i singielkom, których dochody znacznie przewyższają zarobki przeciętnie zarabiającego Polaka, trudniej znaleźć miłość. Dlatego od 9 lat korzystają z usług Swatki Anny. O tym jak wygląda współpraca z ludźmi na wysokich stanowiskach, często z pierwszych stron gazet – opowiada Anna Guzior-Rutyna, zawodowa swatka, coach relacji, autorka książek, ebooków, audiobooków, kursów online o skutecznym randkowaniu.

Portale, aplikacje randkowe są na wyciągnięcie ręki. Miliony szans na znalezienie miłości, a jednak zamożne osoby rzadko korzystają z tego typu możliwości. O wiele częściej borykają się z samotnością, a przecież bogaci mogą mieć wszystko… A co z miłością, czy można ją kupić?

Swatka: Samej miłości jako takiej nie można kupić. Natomiast usługę swatki, która doprowadzi do poznania osoby, którą pokocha i będzie kochała, już tak. Dlatego dobrze sytuowane osoby korzystają z mojej pomocy, bo pragną, aby ktoś był z nimi z miłości, a nie ze względów ekonomicznych.

Na portalu randkowym też mogliby znaleźć taką osobę. Jaka jest różnica między twoją usługą a portalem?

Swatka: Osoby majętne najczęściej bardzo dużo pracują, piastują wysokie stanowiska, zależy im na dyskrecji. A poszukiwanie przez portal randkowy to często żmudne godziny oglądania profili, pisanie do anonimowych osób, no i najważniejsze – wystawianie wizerunku na widok publiczny. Brak jakiejkolwiek pewności czy nie trafi się na oszusta lub oszustkę matrymonialną. Warto podkreślić, że często z tych sposobów korzystają osoby w związkach, liczące na skok w bok lub osoby, które są tam tylko po to, aby się dowartościować kosztem drugiej osoby, będą pisać miesiącami, ale nigdy nie dojdzie do spotkania, szkoda czasu.

W moich usługach jest dyskrecja, klient nie musi się obawiać, że ktoś się dowie, że korzysta z moich usług. Szukam indywidualnie, często własnymi metodami. W najdroższych pakietach organizuję randki, jadę do domu klienta, a raz na trzy miesiące biorę pod swoje skrzydła jedną osobę niemal na wyłączność i przez trzy miesiące w każdy dzień roboczy jestem z tą osobą w kontakcie – jak przyjaciółka, z którą można o wszystkim pogadać.

Czy naprawdę tak zajęte osoby chcą w każdym dniu tracić czas na rozmowy ze swatką?

Swatka: To zależy. Każdy jest indywidualny. Dla jednego klienta wystarczy wiadomość sms czy email, ale jest duża grupa, która chciałaby mieć swatkę na wyłączność. Nie mogę tak dla wszystkich, musiałabym się sklonować. Dlatego raz na trzy miesiące uruchamiam usługę Swatka na wyłączność. Podczas tej godziny dziennie, często późnym wieczorem lub wcześnie rano uczę skutecznego randkowania, analizuję randkę, ale najczęściej zwyczajnie rozmawiam, jak przyjaciółka. Ludzie się zwierzają, mają pewność, że to zostanie między nami. Bo niestety smutną prawdą jest, że im bardziej na szczycie, tam samotniej. A ja nie oceniam, jestem, czasem powiem to co myślę… (śmiech) nie czasem, zawsze… Tak już mam, ale jestem jaka jestem i to jest najważniejsze.

Swatka na wyłączność, brzmi interesująco. To, ile taka usługa kosztuje?

Swatka: Niemało… Jednak usługa jest szyta na miarę, w zależności od wymagań i dodatkowych usług. Umowa jest roczna, ale swatka na wyłączność jest przez trzy miesiące.

Jaka grupa zawodowa najczęściej korzysta z twoich usług?

Swatka: Prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy… No i celebryci.

Czyli można powiedzieć, że jesteś też swatką gwiazd?

Swatka: Można tak powiedzieć.

Kogo szukają zamożne kobiety i mężczyźni?

Swatka: Jedni i drudzy najczęściej ciepłej, serdecznej osoby. Panowie częściej zwracają uwagę na wygląd partnerki, a dla pań najseksowniejszy jest mózg partnera. Dla kobiet częściej jest ważna sytuacja finansowa partnera, bo nie chcą już płacić na randkach, utrzymywać mężczyzn. Chcą kogoś o podobnym statusie finansowym.

Jesteś ze Śląska. Czy działasz tylko w tamtym regionie?

Swatka: Nie. W 2019 roku byłam w trasie po Polsce i pokazałam, że jestem swatką na cały kraj. Mam biuro na Śląsku, ale podnajmuję też gabinet w Warszawie, bo tam mam mnóstwo klientów, a tak naprawdę ludzie korzystają z moich usług na terenie całego kraju lub zagranicy.

Jak mogą skorzystać z pomocy swatki:

Swatka: Jest kilka możliwości: mogą się zapisać online przez wideorozmowę, wykupić pakiet z dojazdem do domu klienta lub odwiedzić mnie na Śląsku lub w Warszawie.

Dziękuję za rozmowę i życzę samych połączonych par.

Dziękuję.

Rozmawiała: Ilona Adamska

3+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message