BioRePeel – kuracja dla Ciebie!

Okres jesienno-zimowy to ciężki sprawdzian dla naszej skóry. Chłód, wiatr, zanieczyszczenia środowiska i przegrzewanie pomieszczenia powodują nie tylko gwałtowny spadek poziomu nawilżenia i utratę jędrności, ale też pojawienie się zmarszczek i przebarwień. Odpowiedzią na te problemy może być niezwykle skuteczny, a przy tym bezpieczny zabieg BioRePeel.

Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że piękna, zadbana cera to ideał trudny do osiągnięcia. W tej kwestii wiele zależy od nas samych: istotny jest sposób pielęgnacji, odpowiednia dawka snu czy dieta. Są jednak aspekty wpływające na kondycję skóry, na które nie mamy już wpływu. Do tej grupy uwarunkowań należą: czynniki genetyczne, zanieczyszczenia powietrza i warunki atmosferyczne. Dlatego tak ważne jest, by korzystać z możliwości poprawienia kondycji skóry zwłaszcza w tak trudnym okresie jak jesień, zima czy wczesna wiosna. Opcją, którą szczególnie warto polecić jest zabieg BioRePeel – skuteczny, o szerokim spektrum działania, a jednocześnie bezpieczny.

Podobnie jak inne peelingi, które są rekomendowane do zabiegów biostymulujących, BioRePeel może działać w duecie z mikronakłuwaniem skóry. W efekcie martwy naskórek, przyczyniający się do poszarzałego koloru cery, zostaje złuszczony, a wprowadzona substancja przyspiesza procesy regeneracji skóry i pomaga jej osiągnąć optymalny poziom nawilżenia.

Niezwykła skuteczność

Kuracja dedykowana jest osobom zmagającym się z różnymi problemami skóry. Przede wszystkim to znakomity sposób na ożywienie kolorytu cery i poprawę jej poziomu nawilżenia. Dzięki swej skuteczności BioRePeel pomaga usunąć pierwsze oznaki fotostarzenia, takie jak zmarszczki czy przebarwienia. Zabieg idealnie wygładza cerę i optymalizuje napięcie skóry, dzięki czemu twarz nabiera blasku. Metoda jest również ukłonem w stronę osób zmagających się z nadmiernie rozszerzonymi porami, zwiększoną produkcją sebum czy łojtokiem.

BioRePeel to także cenna podpowiedź dla tych, którzy szukają sposobu na pozbycie się blizn pozapalnych i potrądzikowych. Wszystkie te defekty skóry są nie tylko problemem zdrowotnym, lecz również estetycznym. Nie można też zapomnieć o istotnych czynnikach psychologicznych – zwalczenie tych przypadłości pomaga przecież wzmocnić swoją pewność siebie i wiarę w to, że w każdej sytuacji zaprezentujemy się z klasą.

Dwie formy zabiegu do wyboru

Zabieg jest dostępny w jednej z dwóch form – z mikronakłuwaniem i bez nakłuwania skóry. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Ogromną zaletą kuracji jest fakt, że można jej się poddać przez cały rok, nie rezygnując z niej w okresie wiosennym i letnim, gdy dociera do nas większa dawka promieni słonecznych. Dzięki temu, że nie mamy tu do czynienia z silnym złuszczaniem naskórka, peeling można stosować bez większych ograniczeń wiekowych.

Aby wykonać zabieg, warto skierować swe kroki do renomowanego salonu. Mamy wówczas pewność, że podczas przygotowań do kuracji wykluczone zostaną wszelkie przeciwwskazania. W przypadku BioRePeel są to m.in.: aktywna opryszczka, okres ciąży i laktacji czy choroby nowotworowe. Pamiętajmy o jednym: wybierając zabieg w profesjonalnym salonie, zyskujemy gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Warto zatem wypróbować na własnej skórze, jak dobroczynne jest działanie BioRePeel; przed świętami, imprezą i ważną uroczystością!

0

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message