Beata Charkiewicz: Jak dzięki szpilkom wzmocnić swoją pewność siebie?

Pewność siebie, samoakceptacja i wysoka samoocena – brzmią jak wymarzone cechy, które jesteś pewna, że posiadają wszyscy z wyjątkiem Ciebie? Co wspólnego mają z nimi szpilki? Będziesz zaskoczona, jak wiele Kobiet, pomimo posiadania doskonałego wykształcenia, satysfakcjonującej pracy oraz atrakcyjnego wyglądu, w głębi ducha czuje się niepewnie. Najwyższy czas to zmienić! Korzyści będą niezliczone. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, w jaki sposób możesz wzmocnić swoją pewność siebie.

Pewność siebie – cecha sukcesu osobistego i zawodowego

Słyszałaś powiedzenie, które mówi, że: ,,pewność siebie to połowa sukcesu”? Dotyczy ono zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Dobra wiadomość jest taka, że pewność siebie nie jest cechą wrodzoną. Można ją w sobie wypracować. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy postrzeganie samej siebie. Wiem, co teraz myślisz… – i w tym cały problem. Nie powiedziałam, że będzie łatwo, ale uwierz mi, że warto! Sama też przez to przechodziłam i dlatego wiem, że trwałe i wartościowe zmiany wymagają wysiłku. Moim zadaniem jest ułatwić Ci przemianę w  przebojową i świadomą własnej wartości Kobietę. Zrób pierwszy krok i poczuj, że jesteś Panią swojego życia!

Na co wpływa pewność siebie?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy chcesz podjąć ten wysiłek i zmienić samoocenę, dowiedz się, na jakie aspekty codziennego życia ona wpływa.

  • Praca, wynagrodzenie i samodoskonalenie. Osoby o wysokim poczuciu własnej wartości  mają o 25% większą szansę na odniesienie sukcesu zawodowego i wyższe zarobki. Kiedy zaczynasz zabierać głos w dyskusjach i wyrażać własne zdanie, zaczynasz być korzystniej postrzegana przez szefa i współpracowników.
  • Związki. Pewność siebie jest seksowna! Okazuje się, że jedną z najbardziej pociągających cech u Kobiet, poza atrybutami zewnętrznymi jest pewność siebie. Kobieta, która jest pewna własnej wartości, emanuje wyjątkowym urokiem wewnętrznym, który wzmacnia jej atrakcyjność.
  • Relacje z innymi. Każdy człowiek lubi przebywać wśród pewnych siebie osób, które są pozytywnie nastawione do życia i innych osób.

Teraz wyobraź sobie, jak będziesz się czuła, kiedy omawiane zmiany staną się już Twoim udziałem.

Sposoby na wzmacnianie pewność siebie

Przed chwilą podjęłaś jedną z ważniejszych decyzji, która wpłynie na całe Twoje życie. Najwyższa pora, żeby zacząć działać! Na początek, weź sobie do serca moje wskazówki:

  1. Przestań wartościować się poprzez opinie innych ludzi.
  2. Dopuść do głosu swoje potrzeby i zacznij je realizować.
  3. Ucz się nowych rzeczy. Zawsze marzyłaś o tym, żeby z gracją poruszać się na szpilkach, ale nigdy Ci to nie wychodziło? To idealna pora na lekcję!

Nie sposób wyczerpać tematyki pracy nas sobą w jednym artykule. Poznaj sposób, który zadziałał w moim przypadku.

Czas na wyjście z cienia – załóż szpilki!

Jednym z lepszych treningów pewności siebie jest chodzenie w butach na wysokim obcasie. Szpilki sprawią, że staniesz się bardziej widoczna dla innych. To Twoja szansa na pokazanie, jaka jesteś naprawdę – odważna i gotowa stawić czoło każdemu wyzwaniu. Żebyś jednak mogła bez obaw wyjść w Świat, musisz czuć się swobodnie na wysokich obcasach. Nauczę Cię tego! Odwiedź moją Akademię Szpilek, a zaczniesz pewnie poruszać się w szpilkach i w życiu!

www.facebook.com/akademiaszpilek

4+

Udostępnij:

Polecane artykuły

Send Us A Message